Jak dobrać długą suknię do figury?

Imprezy oraz rozdania hollywoodzkich wyróżnień udowadniają, że elegancka, długa suknia pasuje każdej kobiecie, obojętnie od sylwetki czy rozmiaru. Pokazujemy, jakie fasony sprawdzą się u różnych figur.
Wydłużona suknia prezentuje się doskonale na pannie o potężnym wzroście, ale wszystkie, obojętnie od liczby centymetrów, muszą zakładać ją w zestawie z butami na wysokim obcasie. Obcasy sprawiają, że prezentujemy się na wyższe, poza tym również polepszają wygląd sylwetki – mając je na nogach pośladki są podniesione, a klatka piersiowa wypięta, co od razu wyszczupla talię.
Dziewczyny o sylwetce klepsydry muszą znaleźć modeli z gorsetem, który uwypukli biust także talię dodatkowo uwypukli szczupłe ramiona. W takim razie doskonałym wyborem jest długa suknia o syrenim ogonie, to znaczy dopasowana na linii bioder dodatkowo ud dodatkowo rozkloszowana od kolan w dół. Sukienki tego typu nagminnie noszą 2 seksowne klepsydry ze świata biznesu rozrywkowego – Beyonce i Sofia Vergara.
biala-sukienka-z-blekitnymi-dodatkami
Gruszka musi ukrywać szerokie biodra dodatkowo potężne uda, tak więc długa suknia dla niej powinna przypominać kreację księżniczki z dopasowaną górą oraz pofałdowanym dołem. Mając tę sylwetkę unikaj ciuchów typu „beza”, zdecydowanie odpowiednie są fasony z dołem w formacie trapezu lub litery A, które zamaskują dół także zrównoważą proporcje.
Nietęga oraz potężna kolumna może sobie pozwolić na stylizację asymetryczną dodatkowo pokazującą sporo ciała, jednak by dodać mu krągłości, musi być wykonana z trochę grubszego i mocnego materiału, który da figurze formę, zamiast ściśle ją opasowywać. Doskonałym wyborem byłaby suknia błyszcząca albo wyszyta 3D ozdobami.
Długa suknia dla kobiety o sylwetce jabłka musi mieć -prosty lub nieco pofalowany krój. Uwagę odciągnie od środkowej części sylwetki gorset z przycięciem pod biustem. W tym wypadku warto dodatkowo szukać sukienek z głębokim dekoltem w wzorze litery V, który optycznie wysmukla sylwetkę.
tekst pobrany ze strony e-modnisia.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-194.html

You may also like...