Stylizacja ślubna: wesele w plenerze !

Ślub w ogrodzie rządzi się co nieco innymi regułami w porównaniu do gali bardziej oficjalnej . Mniej dystyngowany charakter przenosi się poza tym na formę stroju, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na trochę wygodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu bywa przepiękna sukienka z kwiatowym szkicem. Ma ładny, zaokrąglony dekolt i rękawy ¾. Sukienki dopasowana długość sprawi, że nogi zostaną ładnie pokazane, a przez wysokie, cieliste sandały na koturnie będą wzrokowo dłuższe. But zagwarantuje funkcjonalność podczas chodzenia po zieleni czy nierównych powierzchniach.
W przypadku chłodu albo gdy zbliży się wieczór, stylizacja ślubna na wesele na otwartej przestrzeni może zostać dopełniona przez niedługą , skórzaną kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Fason doskonale zestawiony jest z sukienką. Do ręki proponujemy małą kopertówkę pasującą tonacją do odcieni butków. Ma efektowny, kolorowy łańcuszek przy zatrzasku, który świetnie współgra z kwiatowym nadrukiem na sukience. Zestaw na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych dodatków. Do stroju zalecamy wymyślną bransoletkę pozłacaną, i do tego kolczyki zdobione topazami. Całość idealnie ze sobą łączy się, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html

You may also like...