Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na dotykaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów należy naciskać na receptory zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Dotykanie można rozpocząć od lekkich muśnięć i z czasem zwiększać siłę ucisku. Każdą piętę należy badać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na akupresurę miejsc rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie łóżkowe viagra taniookaże się być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio

You may also like...