Skąd się biorą problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja z erekcją występuje raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy zaburzeń wzwodu są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja następuje w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot ze wzwodem występuje, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, aby można było odbyć normalny stosunek. Można mówić o realnym kłopocie z erekcją, gdy problem następuje minimum w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, gdy spędzamy dużą część dnia podczas pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły ani humoru na zbliżenia. Trzeba w takich przypadkach zatroszczyć się o niwelowanie momentów nas stresujących, odprężenie kamagra w zelu oraz normalne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 osób prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania levitra

You may also like...