Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje parę prostych metod, pozwalających osiągnąć mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych metod, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego levitra uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.

You may also like...