Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie stanowiła w wszyscy zaspokojona? Panie potrzebują dużo czasu, by czuć całkowitą zabawa z stosunku i uczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż aktualne nie problem, co jeden wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się toż szczególnie, ona że w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być wynikiem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może spowodować, że będziesz w okresie dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten specjalny czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz brał zdolność kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

Climax-Control

Derminax

Fem max

You may also like...