Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj całkowitą sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

Suplement diety Flexin 500 używany jest na ból stawów.

Ma postać kapsułek. Preparat ten działa regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również ma życie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na efekt normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność unoszenia się oraz jest promowany osobom, jakie używają niemało ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok mieszkania i wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz jeszcze towarzyszy im cierp, uprawiają sport i co za czym idzie ich stawy są nadmiernie obciążone oraz muszą regeneracji.

W porządku preparatu Flexin 500 kryją się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 komponuje się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno przeprowadzać się tak, jak poradził lekarz czy razem z wiedzami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do jedzenia w układzie dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane niezliczoną miarą wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy poznać się z historią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na swobodny składnik suplementu. Flexin 500 należy gromadzić w tle niedostępnym dla dzieci. Przed przyjęciem należy zbadać datę siły na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w procesu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być podawane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

flexin 500

flexin 500

Goji Berry 500

You may also like...