Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla panów. Ich zespół jest w sumie naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie przychodzą na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich realizowanie dopomoże wykreować atmosferę zaufania oraz lubienia, w jakiej pozostałe kobiety będą Obecni bardziej korzystne i słabe. Wpływanie feromonów jest zupełnie lekkie oraz słabe, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale ponadto w handlu- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę zaufania i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w otoczeniu
staniesz w skórze dominatora i prowadzący
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe historie oraz osiągniesz akceptacja nowych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w miejscach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony działają przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i dobrze mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do większości infochemicznej, które tak organizują w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wykazuje się jednakże, iż substancje też nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe wartości w stałym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację i pozwalają na danie się spośród otoczenia, znacząco przychodzą na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grup jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów podejmuje się w sezonie, gdy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak leczą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz leczą w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklam na własny problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie powody są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym piszą się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się zatem w własnej podświadomości.

alluramin new

http://www.Alluramin24.com

You may also like...