Untoxin – Czujesz się wiecznie zmęczony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w istoty kapsułek. Artykuł ten określony jest do łączenia w momentach prania i detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie zapewne żyć wynikiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Dokonuje się wtedy na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji gładkiej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natur, co miesza się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy korzystać w trakcie czy po posiłku, popijając sporą ilością wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego zażywania. 

Należy pamiętać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na wszystek jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić zapisywane w temperaturze pokojowej w twórz niedostępny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed światłem oraz działaniem wilgoci. Produkt dany jest dla pań dorosłych. Suplement diety nie potrafi żyć brany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

tani Derminax

tani Follixin

You may also like...