Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo wynikające z powszechnych elementów wzmacniających, jakie uważają się w tamtym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji widać i odczuwać różnicę. To idealna formuła, która zbiera się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży wysyła do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto wykorzystać z atutów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo

You may also like...