Xtrasize – pigułki na zwiększanie członka

Xtrasize to tabletki, które mają zrobić, iż penis zarobi na odległości oraz grubości. Funkcjonują na wartości poprawy przepływu krwi i powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego przygotowany jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty mają pojawić się po kilku dniach też powinna obecne być silniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do przyjęcia kapsułek oraz starcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można dostać tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w doskonalszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można dojść po kuracji

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w pierwszym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez kolejne 2mc ma spowodować, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno znaleźć na stronie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które stawiane są od lat”.

Dobrze na podstronach znajdujemy informację, że w zestaw tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest wygodny?

Medykament ten stał przebadany i otwarty do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Posiada jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co więcej – przeszukując internet w badaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane świadczące o pojawieniu się każdych większych efektów ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki mają w prywatnym sklepie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi mocno szybko ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax

Vigrax

You may also like...